VİDEO ANLATIMLI TEK PARMAK ELDİVEN YAPMAK

video-anlatimli-tek-parmakli-eldiven-yapmak-737x415

Evde kolay yapılan eldiven çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay yapabileceğiniz bir kendin yap çalışmasının anlatımlı videosunu paylaştım.

Video anlatımlı tek parmak eldiven yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde örgü eldiven yapmasını öğrenebileceksiniz. Benzer eldiven örgü çalışmalarını sitemizde yer alan ” örgü işleri ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tek parmak eldiven nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım örnek resimde gözüken eldiveni sizde anlatımlı çalışmayı izleyerek yapabilirsiniz.

Daha farklı eldiven örgü çalışmaları bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Tek parmak eldiven örgü çalışmasını yine damla hanım aktarıyor.

Benzer çalışmalarını yine paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri anlatımlı tek parmak eldiven yapmak için çalışmanın örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tek-parmakli-eldiven-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*