VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ BANYO LİFİ NASIL YAPILIR

video-anlatimli-tig-isi-banyo-lifi-nasil-yapilir-737x415

Video anlatımlı tığ işi banyo lifi yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışmaya yer verdim. Evimizde hepimizin banyosunda bulunan lifleri bilirsiniz.

İşte onların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı izleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kendinize veya sevdiğiniz kişilere yapıp hediye edebilirsiniz.

Genelde dışarıdan satın alınan lifleri pek önermiyorum. Çünkü nasıl yapılıyor, kimler yapıyor bilemezsiniz. Bu yüzden kendi örgünüzü kendiniz yapmanızı öneriyorum.

Hem evde boş vakitlerinizi değerlendirme, hem el işi marifetlerinizi geliştirme ve hem de evinize katkısı olacak para edecek bir şeyler öğrenmiş oluyorsunuz. Daha önce de lif örneklerini sitemizde çoğu kez paylaşmıştım.

Yeni lif modelleri ve nasıl yapıldıklarını ise yine anlatımlı bir şekilde sitemizde kategorilerde yada bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi banyo lif modelinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-banyo-lifi-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ BANYO LİFİ NASIL YAPILIR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*