VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI

video-anlatimli-tig-isi-gul-yapimi-737x415

Bu yazımda video anlatımlı tığ işi gül yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay yapılan örgü çalışmalarına ek olarak paylaştığım diğer çalışmaları sitemizde yer alan ” Örgü ” kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma yine Damla hanım tarafından hazırlanmış. Anlatımlı çalışmayı sizde videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilir ve çeşitli örgü işlerinizde kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay yapılan tığ işi gül çalışmalarını hemen bu yazımın da altından ulaşabilirsiniz. Evde kolay video anlatımlı tığ işi gül yapmak için damla hanımın anlatımından yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum.

Detaylı bir şekilde tarifini yaptığı tığ işi gül motifi yapmak için çalışmayı yapabilmek için mutlaka örnek resim sonrasında videoyu sonuna kadar izleyin. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-gul-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*