VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ İKİ YÖNLÜ ÖRNEK YAPMAK

tig-isi-iki-yonlu-kullanilan-ornek-yapmak-videolu-anlatim3

Video anlatımıyla birlikte sunduğum tığ işi iki yönlü örnek yapmak için örnek bir de resim paylaştım. Sitemizde sürekli olarak bu tür örgü örneklerini paylaşıyoruz.

Bu yazımın da altında benzer örgü örneklerinin yapımını anlatan resimli anlatım ile anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Detaylı bir şekilde anlatımlı videodan yararlanarak sizde tığ işi iki yönlü kullanabileceğiniz bu güzel tığ işi örneğin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Fakat anlatımlı video yabancı dil olduğu için henüz Türkçe olanını bulamadım. Fakat bulduğumda yine bu yazıya ekleyeceğim.

Fakat anlatımlı videodan yararlanarak aşamaları kolaylıkla öğrenebilir ve iki yönlü tığ işi örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*