VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI

anlatimli-tig-isi-kare-motif-yapmak-737x415

Daha önce de paylaştığım çalışmalara benzer güzel bir kare motif yapımıyla ilgili bu yazımda da yine güzel bir anlatım paylaştım.

Anlatımlı tığ işi kare motif yapımı için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok kolay bir şekilde bu güzel kare motif örneğini yapmayı öğreneceksiniz.

Anlatımlı video sayesinde Damla hanımın tarifinden sizde tığ işi kare motif yapmak için tüm detayları ve nasıl yapılacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evde kolay tığ işi kare motif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm.

Evde kolay tığla yapılan kare motif örneklerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Video anlatımlı tığ işi kare motif yapmak için paylaştığım örnek resim ve anlatımlı video ise şöyle ;

anlatimli-tig-isi-kare-motif-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*