VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK

video-anlatimli-tig-isi-orgu-cicek-yapmak

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı tığ işi örgü çiçek yapmak için yine damla hanımın paylaşımlarından birisini buldum.

Çok güzel ve kolay yapabileceğiniz kendin yap çalışmasında size bir de örnek bitmiş halinin resmini paylaştım. Anlatımlı video sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Örgü çiçek yapmak isteyenler için daha önce de sitemizde benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu güzel örgü çiçek motifini çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Lif yapımında kullanabilirsiniz.

Atkı veya boyunluk örgülerinde de bu güzel örgü çiçek çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımından yararlanarak sizde aynısını yapmaya başlamalısınız. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-orgu-cicek-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*