VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PLAJ ÇANTASI YAPMAK

video-anlatimli-tig-isi-plaj-cantasi-yapmak-3-737x415

Kendin yap çalışması olarak bu gün sizlere video anlatımlı tığ işi plaj çantası yapmak için çok güzel bir çalışma paylaştım. Hazır yaz geliyorken, sizde tığ işi plaj çantası yaparak etrafınızdakileri kıskandırabilirsiniz.

Tığ işi çalışmalar yapıyorsanız ve bu tür çalışmaları yaparken mutlu oluyorsanız, benzer birçok tığ işi çalışmayı sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi plaj çantası yapmak için paylaştığım çalışmayı izleyerek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısından yapabilirsiniz. Video anlatımlı olması sayesinde detaylarını tek tek öğrenebilirsiniz.

Derya Baykal hanımın en güzel çalışmalarından birisi olduğunu söyleyebilirim. Hemen yazımın altında örnek bir resim de paylaştım.

Yapımını öğrenmek için mutlaka videolu anlatımı izleyin ve adımları öğrenerek sizde tığ işi plaj çantası yapın. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-plaj-cantasi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*