VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ

video-anlatimli-yakadan-baslamali-ajurlu-bebek-yelegi

Türkçe anlatımlı videosu ile sizde yakadan başlamalı ajurlu bebek yeleği yapmak istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Evde kolay örgü yapmak veya farklı örgü örnekleri arıyorsanız bu yazımda ve hemen yazımın altındaki diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Evde video anlatımlı yakadan başlamalı bebek yeleği yapmak için paylaştığım çalışmada detaylı bir şekilde ne yapmanız gerektiği aktarılmış. Benzer çalışmaları sürekli paylaştığım sitemizde yelek ile ilgili sanırım ilk kez örgü örneği ve yapımını anlatan çalışma paylaşıyorum.

Benzer örgü yelek örneği paylaştıysam da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Video tamamen Türkçe olup, çeken tarafından eğitici bir şekilde hazırlanmıştır.

Yapmanız gereken yakadan başlamalı ajurlu yelek örneği yapmak için anlatımı dinlemek ve detayları adım adım yapmak. Sizde anlatımlı ders niteliğindeki bu çalışma sayesinde ajurlu bebek yeleği yapmak istiyorsanız kısa sürede yapımını öğrenebileceksiniz.

Şimdi sizleri Türkçe anlatımlı yakadan başlamalı ajurlu bebek yelek örneği yapmak için tarif ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-yakadan-baslamali-ajurlu-bebek-yelegi-500x250

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*