VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ

Türkçe anlatımlı videosu ile sizde yakadan başlamalı ajurlu bebek yeleği yapmak istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Evde kolay örgü yapmak veya farklı örgü örnekleri arıyorsanız bu yazımda ve hemen yazımın altındaki diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Evde video anlatımlı yakadan başlamalı bebek yeleği yapmak için paylaştığım çalışmada detaylı bir şekilde ne yapmanız gerektiği aktarılmış. Benzer çalışmaları sürekli paylaştığım sitemizde yelek ile ilgili sanırım ilk kez örgü örneği ve yapımını anlatan çalışma paylaşıyorum.

Benzer örgü yelek örneği paylaştıysam da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Video tamamen Türkçe olup, çeken tarafından eğitici bir şekilde hazırlanmıştır.

Yapmanız gereken yakadan başlamalı ajurlu yelek örneği yapmak için anlatımı dinlemek ve detayları adım adım yapmak. Sizde anlatımlı ders niteliğindeki bu çalışma sayesinde ajurlu bebek yeleği yapmak istiyorsanız kısa sürede yapımını öğrenebileceksiniz.

Şimdi sizleri Türkçe anlatımlı yakadan başlamalı ajurlu bebek yelek örneği yapmak için tarif ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-yakadan-baslamali-ajurlu-bebek-yelegi

httpss://youtu.be/fbpjoh3oTOs

source : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ için yorumda bulun

    VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.