VİDEO ANLATIMLI YAPRAK OYASI YAPMAK

video-anlatimli-yaprak-oyasi-yapmak

Video anlatımlı yaprak oyası çalışmasını sizlere sunuyorum. Son zamanlarda oya çalışmalarını paylaşmaya fazlaca gayret gösteriyorum. Çünkü hem ilginç çalışmalar ortaya çıkıyor.

Hem de evde bu tür işler yapan hanımların faydalanabileceğini düşünüyorum. Ben evde denemedim ancak güzel şeylerin ortaya çıktığını görmek güzel. Sizde evde oya işi yapıyorsanız, bu örneği de beğeneceğinizi umuyorum.

Yaprak oyası yapmak için paylaştığım örnek resimde tamamlanmış hali gözüküyor. Hemen altında ise videolu anlatımı sunuluyor. Hazırlayan arkadaşımız gerçekten itina ile anlatmış ve yapılışını göstermiş.

Bu tür çalışmalar yapanlar için öğretici ders niteliğinde olan bu çalışmaları buldukça yine sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri çalışmanın örneği ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabileceğiniz gibi yenilerini buldukça da eklemeye devam edeceğim. Kolay gelsin.

video-anlatimli-yaprak-oyasi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*