VİDEO ANLATIMLI YOL AYRIMI ÖRNEĞİ YAPMAK


Video anlatımlı yol ayrımı örneğini paylaştığım bu yazımdaki çalışmayı sizde evinizde yapmayı öğrenebileceksiniz. Anlatımlı video her ne kadar yabancı dilde olmuş olsa da, izleyerek görselinden nasıl yapıldığını anlamak mümkün.

Benzer videoları daha önce de paylaşmıştım. Hatta birkaç örnek resim de paylaştığım bu güzel çalışmada örnek resimlere bakarak yol ayrımı örneğini yapmak isteyen veya istemeyenler karar verebilirler.

Örnek resimlerinin hemen arkasından bulacağınız anlatımlı videosunda tüm detaylar ders niteliğinde adım adım gösteriliyor. İzleyerek bu güzel örgü örneğinin nasıl yapıldığını kavrayabilirsiniz.

Diğer örgü işleri için sitemizdeki örgü kategorilerini incelemenizi tavsiye ederim. Hemen bu yazımın altında da benzer örgü videoları ve örgü örnekleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da mutlaka inceleyin. Şimdi sizleri anlatımlı yol ayrım örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*