VİDEO ANLATIMLI ZAMBAK ÇİÇEĞİ OYA MODELİ YAPMAK


Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışmaları araştırmaya devam ediyorum. Yine güzel bir çalışma yakaladım ve sizlere de sunmak istedim.

Video anlatımlı zambak çiçeği yapmak isteyenler için bulduğum çalışma sayesinde sizde evde eğlenerek sıkılmadan bu güzel oya modelinden yapabilirsiniz. Farklı oya modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Hatta bu yazımın altında daha önce paylaştığım çalışmalar karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın. Videolu anlatımın hemen önünde ise zambak çiçeği yapmak isteyenler için tamamlanmış halinin resmi var.

Beğenen yapar veya yapmak isteyen nasıl yapıldığını eğitici videodan öğrenebilir. Şimdi sizleri video anlatımlı oya modeli zambak çiçeği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-zambak-cicegi-oya-modeli-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*