Videolu Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak

videolu-tig-isi-cicek-motifi-yapmak2

Videolu anlatıma sahip bu çalışma sayesinde sizde evde tığ işi çiçek motifi yapmayı kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Evde kolay bir şekilde tığdan çiçek motifi yapabilir ve her türlü çalışmanızda bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Videoda da ne yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde aktarılmış. Bu güzel tığ işi çiçek motif çalışmasını battaniye örgülerinde veya başka örgü çalışmalarında kullanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Videolu tığ işi çiçek deseni yapmak için daha önce de ” Örgü Videoları ” bölümünde çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında benzer tığ işi çiçek motifi örnekleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz videolu tığ işi çiçek motifi yapmak için anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

videolu-tig-isi-cicek-motifi-yapmak-500x281 videolu-tig-isi-cicek-motifi-yapmak2-300x300

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*