Yağlı Kağıttan Külah Yapımı Resimli Anlatım


Yağlı Kağıttan Külah Yapmak

Bu yazımızda sizlere yağlı kağıttan külah yapımı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu sayede kolay bir şekilde yağlı kağıttan külah yapılışı ile ilgili bilgiler edinmiş olacaksınız. Resimli anlatımlardan öğrendikten sonra sizde evinizde kolay yağlı kağıttan külahları yapabileceksiniz.

Evde yağlı kağıttan külah nasıl yapılır diyenler olacağı için bu tür çalışmaları her zaman paylaşmak istemişimdir. Altta yer alan paylaşımda adım adım ne yapmanız gerektiği açıklanmış.

Yağlı kağıtla yaptığınız külahla sıkma torbası olarak her türlü işleminiz de kullanabilirsiniz. Ev hanımlarının en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi olduğunu söylemek isterim. Sizde bu güzel fikri öğrendikten sonra başkalarına da öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

yagli-kagittan-kulah-yapimi

yagli-kagittan-kulah-yapimi2

yagli-kagittan-kulah-yapimi3

yagli-kagittan-kulah-yapimi4

yagli-kagittan-kulah-yapimi5

yagli-kagittan-kulah-yapimi6

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*