YAN YANA ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yan yana çiçekler tığ oyası yapımı

Çok şık bir tığ oyası modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Yan yana çiçekler tığ oyası modeli yapımı oldukça kolay ve gösterişli bir model. Yazma kenarlarında çok şık duruyor.

Yan yana çiçekler tığ oyası modelinin yapım aşamaları aşağıdaki video içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmış. Sizlere her zaman bu şekilde videolu anlatımlar vermeye çalışıyorum. Değişik oya modellerinin yapımını kısa sürede öğrenmek ve yeni modeller ile sizleri tanıştırmak için videolu anlatımlar sunmak istiyorum. Ayrıca tığ oyası yapmaya yeni başlayanların da modelleri kısa sürede öğrenmesi ve kısa sürede elinin oya işlerine alışmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bugün göstereceğim yan yana çiçekler tığ oyası modeli için önce yazma kenarına tığ batısı yapılmış. Tığ batısı yapıldıktan sonra yine yeşil oya ipi kullanılarak üzerine çiçeğin yapılacağı ve aralarda kalacak olan direkler yapılmış. Bundan sonra ise çiçek motiflerinin yapımına geçilmiş.

Çiçekleri yaparken istediğiniz renklerde oya ipleri kullanabilirsiniz. Yazma içerisindeki renklere uygun ipler seçerseniz güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yan yana çiçekler tığ oyası modeli yapımı için sizlere aşağıda verdiğim videoyu dikkatli bir şekilde takip ederek modelin yapılışını öğrenebilirsiniz. Videoda çok güzel bir anlatım var. Zorlanmadan oyanın modelini çıkartabilirsiniz.

Yan yana çiçekler tığ oyası modeli için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YAN YANA ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YAN YANA ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAN YANA ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.