Yapma Çiçek Nasıl Yapılır? Yapma Güller


Yapma çiçek nasıl yapılır? yapma güllerin yapılışıyla alakalı altta paylaştığım değişik örnekler hem anlatımlı sunulmuş. Hem de kolayca öğrenip sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Gelinlik çiçeği yapmak veya evde yapay çiçek yapıp evi süsleme amaçlı paylaşımlardan yararlanarak sizde öğrenebilirsiniz.

Çınar yaprakları kullanarak harika güller yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazımızda evinizi güzelleştirecek muhteşem güller yapacak ve gelen misafirlerinizin gözlerini kamaştırabileceksiniz. Evde kolay yapma çiçek nasıl yapılır? yapma güller nasıl yapılıyor? diyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı inceleyerek, sizde yapay çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz.

Canlı çiçeklerin bakımı, sulaması, canlılığını kaybetmeleri gibi birçok durumlarından sebep çoğu zaman vazolarımıza yapay çiçekleri koymayı tercih ederiz. Eskiden yapay çiçekler hakikaten çok yapay duruyorlardı. Ancak günümüzde öyle yapay çiçekler yapılıyor ki, gerçek mi? yapay mı? anlayamıyorsunuz.

Bu yazımda paylaşacağım çalışma ile işte böyle gerçekçi yapay çiçekler yapabilecek ve evinizdeki boş vazolarınızı doldurabileceksiniz. Boş vazolarınız epey fazla ise bu çalışmadan biraz fazla mesai yapıp üretimi hızlandırsanız iyi olur. Paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, yapma çiçek yapımını öğrenebilir ve pratik bir şekilde çeşitli yapay çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PH1D8Q8BFRo

Çoğu bayan evden para kazanma yollarını arıyor. İşte size evden para kazanma fırsatı… bu çalışmayı yapın, net üzerinden birçok kişiye satın. Bu çalışma da kurumuş çınar yaprakları kullanılmış. Sizde kolaylıkla kurumuş çınar yaprakları ile yapay çiçekler yapabilirsiniz.

Çınar yaprakları ile muhteşem yapma gülünüz hazır.

feuille d’érable – maple leaf – Ahornblatt

1 Comment on Yapma Çiçek Nasıl Yapılır? Yapma Güller

  1. Yapma çiçeklere para vermeyin, kendiniz yapın evinizi ücretsiz güzelleştirin. Bu paylaşımımızı beğendiyseniz, facebook duvarınızda paylaşırsanız seviniriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*