YAPRAKLI ROBALI ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ

Robalı örgü bebek yeleği

Çok şık bir örgü bebek yeleğinin nasıl yapıldığını öğreneceğiz bu gün hanımlar. Türkçe anlatımlı ve görünüşü çok şahane. Yapımı da zor olmayan çalışmayı tığla yapacaksınız. Anlatımlı çalışmada değişik renklerde tercih edebilirsiniz. Ben fıstık yeşili rengini tercih ederek örmeye başladım.

Yaklaşık 2/3 güne bitirmiş olurum. Sizler de örme bebek yeleği yapmayı seviyorsanız? bu müthiş çalışmayı incelemeli ve yapmaya başlamalısınız. Bebek yeleği örme işinde aşamaları izleyerek öğreniyorsunuz.

Açıklamalı tarifini pek yazmadım. Çünkü izleyerek yapmak en doğrusu ve sırayı şaşırmadan ilerlemenizin de tek yolu bu gözüküyor. Robalı erkek bebek yeleği ile ilgili daha önce bir küçük mini çalışmamız olmuştu.

Hatırlayanlar ve takip edenler bilecektir. Bu da yine onu andırıyor ama daha çok kız bebekleri için yapılan güzel bir yelek modeli. Düğmeli düğmesiz yapabilirsiniz. Yine cepli cepsiz de örme yeleği tamamlayabilirsiniz.

Robalı örgü yelekler her zaman rağbet görür. Yaparak satabilir ve para dahi kazanabileceğiniz güzel bir örgü türüdür. Yapımcısı 2 açıklamalı video hazırlamış. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Çok şık ve kullanışlı bir bebek yeleği.

Bu örgü işinde tığla yakadan başlamalı Robalı örgü bebek yeleğini kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz. Modelde takılacağınız yerler olabilir. İster video kanalında yorum yapabilir isterseniz de bu yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Şimdi nasıl yapıldığını incelemek üzere videolara geçiş yapabilirsiniz. Çok güzel ve eğlenceli bir örgü türü, kesinlikle öneririm arkadaşlar. Kolay gelmesi dileğiyle…

Bebek yelek anlatımı bölüm 1

Bebek yelek anlatımı bölüm 2

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YAPRAKLI ROBALI ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ için yorumda bulun

    YAPRAKLI ROBALI ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAPRAKLI ROBALI ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.