YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN KELEBEK SÜS YAPMAK


Keçeyle yastık süsü yapımı

Yastık üstüne keçeden kelebek süs yapmak için paylaştığım bu güzel dekoratif süs çalışmasını ben çok sevdim. Kelebek süsü yaparak yastıkları süsleyebilir ve etrafınızdaki standart görünümlü yastıklardan kurtulmuş olursunuz. Bu tür keçe süs çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Keçeden kolay süs yapmak için öğretici birçok çalışmadan yararlanabilir ve keçe süsleme yada yorgan süsü yapmak için de kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe süs çalışmaları sayesinde evinizdeki tüm yastıkları süsleyebilirsiniz. Kolay süs yapmak için altta paylaştığım çalışma da şablon da yer alıyor.

Kısa sürede yapabilir ve hemen yastık üzerine dikerek, etrafınızdaki standart görünümlü yastıkları süslemiş olursunuz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Yastık nasıl süslenir

Keçeden kelebek şekilleri veya kalp şekilleri kesip, yastık üstüne dikerek evinizdeki her modeldeki yastığı süsleyebilirsiniz. Sizde dekorasyona önem veriyorsanız ve evinizi dekoratif anlamda güzelleştirmekse niyetiniz, bu güzel çalışmayı öğrenin derim. Kolay yapımı var. İlk olarak keçe veya süs yapacağınız kumaş parçasını şekillendiriyorsunuz. Daha sonra da yastık veya süslemeyi düşündüğünüz yere yapıştırma yada dikme işlemi yapıyorsunuz.

yastik-ustune-keceden-kelebek-sus-yapmak
yastik-ustune-keceden-kelebek-sus-yapmak

Keçeyle kelebek şekilleri oluşturup, renkli olarak da boyayabilir veya renkli kumaştan da yapabilirsiniz. Önerim boyamayın, çünkü üzerine yatacağız uzanacağız. O yüzden renkli birkaç kumaşı veya keçeyi kullanarak yastıkları süsleyin. Kelebek yerine ben kalp yaptım. Sizde değişik şekiller yapıp uygulayabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*