YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK

yastik-ustune-keceden-sus-yapmak-564x415

Yastık üstüne keçeden süs yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması hoşunuza gidebilir. Yastıklarınızın klasik görüntüsünden sıkıldıysanız sizde bu güzel fikirden yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve daha değişik şekillerde de yapmayı da düşünebilirsiniz.

Evinizdeki klasik görünümlü yastıkları veya minderleri süsleyebilirsiniz. Daha önce keçeden yastık süsü yapmak için paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine çok güzel ve kısa sürede yapılmakta olup, eğlenerek yapabileceğinizi de söylemek isterim.

Anlatımlı keçe süs çalışması sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Keçeden yastık süsü yapmak için paylaştığımı çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Yastığa süs yapmak için bu güzel örnekten mutlaka yararlanmalısınız.

Yapımı zor olmayan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Yastık üstüne keçeden süs yapmak için paylaştığım çalışmayı farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yastik-ustune-keceden-sus-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*