Yastıklara Keçeden Gül Motifi Yapmak

Yastıklara Keçeden Gül Motifi Yapmak

Keçeden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere keçeden yastıklara gül motifi yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaştım. Bu sayede sizde evinizdeki yastıklara keçeden gül motifi yapmak istediğinizde bu resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Evde yastıklarınıza keçeden harika motifler yapabileceğinizi unutmayın. Sitemizde daha önce keçeden magnet yapımı gibi birçok çalışmayı keçe kategorisinde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine keçe çalışması paylaştım ve çok hoşunuza gideceğinden eminim.

Yastıklara keçeden gül motifleri yapmak için malzemeler ise ;

  • keçe.
  • iğne iplik.
  • makas.

Malzemelerinizi temin ettikten sonra ilk olarak resimli anlatımda gösterildiği gibi yuvarlak kestiğiniz keçe parçalarını içe doğru yuvarlak oluşturacak şekilde kesmeniz gerekiyor. Kestiğiniz keçe parçalarını içi içe büzerek gül şeklini ortaya çıkarabiliyorsunuz. Daha sonra oluşturduğunuz keçeden gül motiflerini istediğiniz yastıklara dikebilir ve ortaya harika güllü yastık modelleri çıkarabilirsiniz. Benzer çalışmaları kendin yap kategorisi ile dekorasyon bölümünde sıkça paylaştım. İncelemenizi öneriyorum. Evinizi güzelleştirmeyi seviyorsanız ve keçeden yapılan çalışmaları sizde benim gibi seviyorsanız, sitemizde yer alan keçe kategorisine mutlaka göz atmanızı öneririm.

Keçeden yastık motifi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

yastiklara-keceden-gul-motifi-yapmak

Bu tür güzel çalışmalar ile hazır güllü yastık modellerine dünya para ödemekten kurtulmuş oluyorsunuz. Yapılışı hem keyifli ve eğlenceli olan bu çalışmaları mutlaka denemelisiniz. Evde keçeden gül şeklinde yastık motifleri yaparak istediğiniz yastıklarda bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Keçeden gül motiflerini değişik renklerde yapmayı da deneyin, görün bakın nasıl oluyor? kolay gelsin.

source : https://www.usefuldiy.com/diy-rose-fleece-pillow/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yastıklara Keçeden Gül Motifi Yapmak için yorumda bulun

    Yastıklara Keçeden Gül Motifi Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yastıklara Keçeden Gül Motifi Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.