Yemeni İğne Oyası Örnekleri Resimli Videolu


Yemeni İğne Oyası Örnekleri Resimli Videolu

El işlerinde yemeni oyalarını çoğunlukla görürüz. İğne oyası modelleri arasında da yemeni tülbent oyaları da piyasada çoğalmaya başladı. Bu yazımızda sizlere yemeni iğne oyası örneklerini yemeni iğne oyası modellerini ve çeşitlerini sunacağız.

Bu yazımda paylaştığım yemeni iğne oyası modellerinin yapılışını gösteren anlatımlı videonun yanı sıra, yemeni iğne oyası örneklerini gösteren bir de video paylaştım. Yemeni iğne oyası yapımı ile ilgileniyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda paylaştığım anlatımlı videodan yararlanarak yemeni iğne oyası yapmayı öğrenebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha fazla kolay yemeni iğne oyası yapımı ile ilgili çalışmaları bulup, bu başlık altından sizlere paylaşacağım.

Anlatımlı yemeni iğne oyası yapılışını gösteren çalışmaları sitemizde iğne oyası bölümünde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri yemeni iğne oyası örnek resimleri ve anlatımlı videoları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yemeni-igne-oyası-örnekleri

yemeni-igne-oyası-örnekleri2

yemeni-igne-oyası-örnekleri3

yemeni-igne-oyası-örnekleri4

https://www.youtube.com/watch?v=HB5uSDSlmUM

 

Sizinde bu tür çalışmalarınız varsa, bizlere gönderebilirsiniz. Sizin isminizle sitemizde yayınlarız. Yaptığınız yemeni iğne oyası çalışmalarını https://www.facebook.com/makalepark adresi üzerinden bize gönderebilirsiniz. Değişik iğne oyası yapımı ile ilgili çalışmaları iğne oyası kategorisine bakarak bulabilirsiniz. Bu yazımın altında benzer yazılar bölümündeki değişik çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Needlework yéménite – Yemeni Needlework – Yemeni Needlework

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*