Yeni Afrika Çiçeği Motifli Örgü Yapımı


Yeni Afrika Çiçeği Motifli Örgü Yapımı

Bu makalemde yine sizlere harika bir örgü modelinin yapılışının şablonunu paylaştım. Yeni Afrika çiçeği motifli örgü yapılışını öğrendikten sonra sizde evinizde bu güzel örneği istediğiniz yastık veya yorgana işleyebileceksiniz. Yapılışı anlatımı olmasa da, örnek resim ve yapılışını gösteren şemasını paylaştım. Bu işi iyi bilenler şemadan yararlanarak nasıl yapıldığını kolaylıkla çözebilirler.

Yeni Afrika çiçeği örgü modeli yapılışı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım olacak. İlerleyen günlerde daha farklı örgü modeli çalışmalarını paylaşmaya devam edeceğim. Yeni örgü işleri çalışmalarını bu başlık altında sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bir önceki yazımda tığ işi çiçek motifi yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda ise örgü olarak yastıklarınız da veya yorgan yada örtü gibi malzemeleriniz de motif olarak kullanabileceğiniz harika bir çiçek motifli örgü örneği paylaştım. Kolay gelsin.

Üstteki örnekte sandalyeye kılıf olarak altıgen örgü modeli kullanılmış. Yani Afrika çiçeği motifli örgü modeli ile nelerin yapıldığını görebiliyorsunuz. Sizde öğrenip, yastıklarınıza veya sandalyelerinize kılıf olarak düşünebilirsiniz. Şimdilik bu kadar, kolay gelsin.

source : http://www.liveinternet.ru/users/5346642/post301490649/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Yeni Afrika Çiçeği Motifli Örgü Yapımı

  1. daha çok motif bekliyoruz bu konuya da lütfen ağırlık verilsin çok güzeller ve sürekli sizden bakarken yapıyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*