Yeni Afrika Çiçeği Motifli Örgü Yapımı

Yeni Afrika Çiçeği Motifli Örgü Yapımı

Bu makalemde yine sizlere harika bir örgü modelinin yapılışının şablonunu paylaştım. Yeni Afrika çiçeği motifli örgü yapılışını öğrendikten sonra sizde evinizde bu güzel örneği istediğiniz yastık veya yorgana işleyebileceksiniz. Yapılışı anlatımı olmasa da, örnek resim ve yapılışını gösteren şemasını paylaştım. Bu işi iyi bilenler şemadan yararlanarak nasıl yapıldığını kolaylıkla çözebilirler.

Yeni Afrika çiçeği örgü modeli yapılışı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım olacak. İlerleyen günlerde daha farklı örgü modeli çalışmalarını paylaşmaya devam edeceğim. Yeni örgü işleri çalışmalarını bu başlık altında sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bir önceki yazımda tığ işi çiçek motifi yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda ise örgü olarak yastıklarınız da veya yorgan yada örtü gibi malzemeleriniz de motif olarak kullanabileceğiniz harika bir çiçek motifli örgü örneği paylaştım. Kolay gelsin.

Üstteki örnekte sandalyeye kılıf olarak altıgen örgü modeli kullanılmış. Yani Afrika çiçeği motifli örgü modeli ile nelerin yapıldığını görebiliyorsunuz. Sizde öğrenip, yastıklarınıza veya sandalyelerinize kılıf olarak düşünebilirsiniz. Şimdilik bu kadar, kolay gelsin.

source : https://www.liveinternet.ru/users/5346642/post301490649/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tuğba dedi ki:

    daha çok motif bekliyoruz bu konuya da lütfen ağırlık verilsin çok güzeller ve sürekli sizden bakarken yapıyorum