Yeni Anlatımlı Kafes Örneği Yapılışı

yeni-anlatimli-kafes-ornegi-yapilisi13

Yeni Anlatımlı Kafes Örneği Yapılışı

Örgü işleri bölümüne eklediğim bu güzel çalışmada sizlere yeni anlatımlı kafes örneği yapılışı ile ilgili resimli anlatım örnekleri paylaştım. Bu güzel örneği yapmayı öğrenerek, battaniyelere ve diğer örgü işlerinizde kullanabilirsiniz. Yapımını resimli anlatımlara bakarak öğrenebilirsiniz. Yapımını tam olarak bilmediğim için sizleri yanlış yönlendirmek istemiyorum. Bu yüzden bu çalışmanın sizlere resimli anlatımlarını paylaştım. Umarım işinize yarar.

Bu tür örgü işleri çalışmalarını sitemizde yer alan örgü modelleri ve örgü işleri kategorilerinde daha fazla bulabilirsiniz. Diğer çalışmaları yine resimli anlatım ve anlatımlı videolar şeklinde kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer örgü örnekleri çıkacaktır. O paylaşımlarıma da göz atmanızı öneririm. Sizde bu güzel çalışmalardan yapıyorsanız sitemizin facebook sayfası olan https://www.facebook.com/makalepark üzerinden bize gönderebilirsiniz. Şimdi yeni anlatımlı kafes örneği yapılışının resimli anlatımları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Resimli anlatımdan yararlanabildiniz mi? bilmiyorum ama benzer çalışmaların yapılışını anlatan detaylı videoları yine sitemizde yayınlamaya devam edeceğim. Bu çalışmadan size şimdilik güle güle derken, benzer yazılar bölümündeki çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*