Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

Baykuş desenli birçok çalışmayı hemen hemen her yerde görmüşsünüzdür. Artık baykuş figürü olmayan bir obje veya eşya neredeyse yok gibi… hal böyle olunca bu yazımda bende sizlere birbirinden güzel yeni baykuş aplike modellerini paylaşayım dedim.

Kaynak siteden alıntı olarak paylaşacağım bu güzel ve birbirinden değişik baykuş desenli aplike modellerine bayılacaksınız. Daha önce sizlere keçeden baykuş yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönderin isminizle yayınlayalım.

Örnek olarak paylaşacağım bu aplike modellerini her türlü yastık, yorgan, örtü veya değişik çalışmalarda desen olarak tercih edilmektedir. Baykuş figürü meşhur olunca yaygınlaştı ve hemen hemen her yerde baykuşlu bir şeyler görmek mümkün oldu. Sizlerde baykuş figürlü çalışmaları beğeniyorsanız bu yazımda paylaşacağım aplike modellerini çok beğeneceksiniz.

source

owl appliqué – appliqué de hibou – Eule Applikation

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016 için yorumda bulun

    Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016 için ilk yorumu yapabilirsin.