YENİ BULUT NAİL TIRNAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

yeni-bulut-nail-tirnak-susleme-ornegi-512x415

Yeni bulut nail tırnak süsleme örneğini beğeneceğinizi biliyorum. Çünkü ben bayıldım. Hem güzel hem keyifli hem de insana enerji katıyor.

Bu tür tırnak süsü çalışmalarının yapımını gösteren anlatımlar buldukça mutluluk doluyorum. Hem tüm kıyafetlerimize uyumlu, hem de pembenin o güzel tonunun üzerine beyazın şirinliği yansıtılmış.

Beğeneceğinizi düşünüyorum. Bulut nail tırnak süsleme örneği olarak adlandırdım. Belki bu desenin bir adı vardır. Ama ben bulut nail deseni yapmak diye adlandırdım.

Beğenenler yorum bırakırsa bu konu üzerinde tartışabiliriz. Ben çok beğendim. Sizlerinde beğenip yapacağınızı düşünüyorum. Yeni bulut nail tırnak süs deseni ile hem parmaklarınız şık gözükecek.

Hem de etrafınızdakiler bu güzel nail örneğini nasıl yaptığınızı hatta nerede yaptırdığınızı dahi araştırmaya başlayacaklar. Bu yüzden bence püf noktasını öğrenin ve bir tek siz bilin. Kolay gelsin.

yeni-bulut-nail-tirnak-susleme-ornegi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*