YENİ ÇİN MODEL SAÇ ÖRGÜSÜ YAPMAK


Çin düğümü saç modeli yapılışı

Yeni Çin model saç örgüsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel değişik bir örgüyle saçınızı değişik bir modele dönüştürebilirsiniz.

Yeni Çin saç örgüsü yapmak için ilk kez böyle bir paylaşım yaptığımı belirtmek isterim. Bilirsiniz ki Çinlilerin düğümleri meşhurdur. Çin düğümü diye bir şey var.

Bununla ilgili daha önce bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında karşınıza belki de çıkacaktır. Yeni Çin örgü saç modeli için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım gösterilmiş.

Bu sayede kısa sürede aynısını yapabilir ve sizde değişik saç örgüsü ile davetlere katılabilirsiniz. Doğum günü veya diğer etkinliklerde bu güzel Çin saç örgüsünü yapabilir ve kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri yeni Çin saç örgü modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

11 adımda sizde çocuklarınıza okula giderken keyifle tercih edecekleri güzel görünümlü bir saç modeli yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan ve adımları takip ederek kısa sürede kız çocuklarınıza keyif alarak yapacağınız bir saç modelidir.

Yaparken zorlanmayacağınız modelin adı çin işi saç modeli olarak geçiyor. Değişik saç modelleri yapmak isteyenler için güzel bir model olduğunu söylemek isterim. Evimde kızıma da bu güzel saç modelini uyguladım ve şahane oldu.

yeni-cin-modeli-sac-orgusu-yapmak
yeni-cin-modeli-sac-orgusu-yapmak

Değişik ve güzel saç modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Onların da yapımı kolay ve güzel. İnceleyin hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : http://www.repiny.com/pin-6809.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*