Yeni Dalgalı Örgü Saç Modeli Yapmak


Yeni örgü saç modeli olarak sizlere bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yeni dalgalı örgü saç modeli yapmak için altta paylaştığım anlatımlı resimde nasıl yapacağınız kare kare gösterilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki adımları takip etmek ve yeni saç örgü modelini kendinize yada kızınıza uygulamaktır.

Yapımı kolay gözüküyor ve resimli anlatımda ki tarifi uygulayarak kızınıza okula giderken yapabilirsiniz. Kendinize de yaptırmak için kuaförde bu modelin resmini göstererek yaptırmanız da mümkün olur. Değişik ve güzel saç modellerini sürekli olarak sitemizde saç modelleri bölümünde paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine güzel bir saç modeli paylaştığımı düşünüyorum. Yaparken zorlanacağınızı düşünmüyorum. Gerçekten güzel görünüyor. Yeni dalgalı saç modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

yeni-dalgali-sac-modeli-yapmak

Evde kolay dalgalı saç modeli yapmak için paylaştığım çalışma da nasıl örgü yapacağınız anlatılıyor. Sarı saçlı bir bayanın üzerinde denenmiş. Gayet güzel görünüyor. Esmer bayanlara da siyah saçlarında güzel görüneceğini düşünüyorum. Evde kolay saç örgüsü yapmak için diğer çalışmalar bu makalemin hemen altında karşınıza çıkacak.

Kolay saç örgü modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Değişik saç modelleri ile ilgili paylaşımları ilerleyen günlerde yine bu başlıktan sizlere paylaşacağım. Gerçekten güzel saç modeli bulduğumda paylaşıyorum. Bende seviyorum ve yapmaya çalışıyorum. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/215909094

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*