Yeni Dantelli Yastık Örnekleri

Yeni Dantelli Yastık Örnekleri

Yeni kırlent örnekleri arıyordum. Karşıma çok değişik ve dantelli yastık modelleri çıktı. Sizlerinde beğeneceğinizi umuyorum. Aynı zamanda ilk paylaştığım kırlent dantelinin örneğini bulunmakta… dileyen kullanabilir ve dantel örneğinden yararlanarak aynısını yapabilir. Diğerleri ise yeni dantelli yastık örnekleri olup fikir edinmeniz amaçlı paylaştım. Birbirinden güzel yastık modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Yastıklar evimizi güzelleştiren, bizi rahatlatan en güzel aksesuarların başında gelir. Hatta evimizde bulunan oturma gruplarının ise vazgeçilmezidir. Çoğu zaman yeni oturma takımı aldığımızda eğer yastık veya kırlent hediye etmiyorlarsa, ne yapar eder kendimiz kırlentler yapar ve o aldığımız oturma takımına monte ederiz. Kırlent eskiden gelen bir Türk geleneği olup, hemen hemen ülkemizdeki tüm evlerde bulunur. Bu yazımda paylaştığım örnekler ise dantelli kırlent örneklerinden oluşuyor. Umarım beğenirsiniz.

yeni-dantelli-yastik-ornekleri-kirlent-dantel-ornegi

yeni-dantelli-yastik-ornekleri-kirlent-dantel-ornegi2

İlk paylaştığım dantel kırlent örneğinin şablonu… isteyenler bu örnekten yararlanabilirler.

Dantelli kırlent örnekleri bu kadar… yeni dantelli yastık modelleri buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik bu kadar… kolay gelsin.

source : https://www.ezberim.biz/orgu-dikis-nakis-yun-oya/268160-yastik-danteli-ornekleri/

Klöppelkissen – lace pillow – oreiller de dentelle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Dantelli Yastık Örnekleri için yorumda bulun

    Yeni Dantelli Yastık Örnekleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Dantelli Yastık Örnekleri için ilk yorumu yapabilirsin.