YENİ DOĞAN BEBEK PATİK MODELLERİ

Yeni-Dogan-Bebek-Patik-Modelleri

Farklı modellerde yapılmış örgü yeni doğan bebek patikleri

Bebekler için patik yapmayı çok seviyorum. Böyle küçük yeni doğan bebekler için ise patikler yapmak gerçekten çok hoş oluyor.

Bugün sizler için yeni doğan bebeklere yapabileceğiniz farklı bebek patiği modelleri göstermek istiyorum. Bebek patiklerini tığ ve şiş ile örebilirsiniz. Burada sizlere göstereceğim modeller tığ ile yapılmış olan bebek patikleri.

Bebek patiklerinin ölçüleri daha çok yeni doğanlara göre yapılmış. Siz buradaki modelleri dikkate alarak daha büyük boylarda bebek patikleri de yapabilirsiniz.

Bebek patikleri için renk renk ipler kullanılmış. Hem erkek hem de kız bebekler için bu farklı patikleri yapabilirsiniz. Tığ ile örgü örmeyi bilenenler, bebekleri için hazırlıklar yapanlar bugün göstereceğim patik modellerini dikkate alarak harika işler ortaya çıkartabilirler.

Bebek patiği yaparken internet üzerinde bulunan ölçüleri dikkate alabilir ve bu şekilde patiği yapmaya başlayabilirsiniz. Burada gördüğünüz modellerde hem kısa patikler var hem de bot şeklinde olan modeller var.

Kız çocukları için özellikle bu püsküllü uzun bot patiklerden yapabilirsiniz. Bu patikler çok şık duruyor. Uzun botlarda istediğiniz gibi süslemeler yapabilirsiniz.

Burada yapılan bebek patikleri ayakkabı şeklinde duruyor. Patiler üzerine eklenen püskül, düğme, kurdele gibi detaylar ile patikler daha hoş bir hale getiriliyor.

Bebekleri için hazırlık yapanlar bugün gösterdiğim bu patik modellerini dikkate alabilir ve güzel el işleri ortaya çıkartabilirler.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*