YENİ FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK


Evde kolay yapabileceğiniz bir saç örgü modelinin yapılışını yine sizlere paylaştım. Evde kolay yapılan saç modellerini daha önce de paylaşmıştım.

Bu yazımda sizlere yeni fransız örgü saç modeli yapmak için bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tüm detaylar var. Kendiniz de yapabilirsiniz. Birisine de yaptırabilirsiniz.

Yeni fransız örgü saç modeli yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer diğer saç modelleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm.

Detaylı bir şekilde kolay yapılan saç modellerini buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem bende yararlanıyorum. Hem de sizlere de paylaşıyorum. Umarım beğendiğiniz modeller vardır.

Hatta bu yazımın altında karşınıza çıkanlardan daha fazlası sitemizdeki saç modelleri kategorisinde yer alıyor. Şimdi sizleri fransız örgüsü saç modeli yapmak için anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-fransiz-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6758.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*