YENİ HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

yeni-havlu-kenari-ornekleri2

Havlu kenarı örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yeni havlu kenarı örnekleri paylaştım. Benzerlerini sitemizde yer alan ” Havlu kenarı ” kategorisinde bolca görebilirsiniz.

Yeni havlu kenarı örneklerini paylaşmaya devam edeceğim. Çünkü çok seviyorum ve hoşuma giden örnekler çıkıyor. Birçok ev hanımı aldıkları havlulara kenar yapmayı severler. Birçoğu da bunu para karşılığı yapmaktadır.

Evde havlu kenarı örneği yapanlar için daha çok paylaşmak istediğim örneklere benzer çalışmaları ve anlatımlı ders videolarını sitemizde kendin yap bölümünde de bulabilirsiniz.

Yazımın altında birçok değişik çalışmanın resimli anlatımı ve videolu anlatımlarından mutlaka yararlanmanızı da isterim. Şimdi sizleri yeni havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*