Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016


Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016

Birbirinden güzel ve eğlenceli örgü çanta modellerini bu yazımda paylaşıyorum. Yeni hayvan motifli örgü çanta modellerini görünce çok şaşıracaksınız. Daha önce buna benzer bir çalışmanın keçeden yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda yapılışı yerine yapılmış örneklerini paylaşacağım. Hayvan motifli çantaları gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Gerçekten çok güzeller ve eğlenceli modeller bulunmakta… bu tür çalışmalar yapıyorsanız? örnek hayvan resimli çantalar size ilham verebilir.

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışma ile ilgili ileride yapılışlarını anlatan çalışmaları da bulunca sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Sitemizde benzer çalışma olarak keçeden hayvan motifli çalışmaları bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmaların bağlantıları çıkacak. Dilerseniz o çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Hayvan motifli örnek çanta modeller ise şöyle ;

source : http://www.happy-giraffe.ru/user/198487/blog/post267579/

sac en filet animale – animal mesh bag – Tiernetzbeutel

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*