YENİ İNCİLİ ABİYE ŞAL NASIL YAPARIM?

İncili abiye şal modeli yapılışı

Harika bir şal çalışmasıyla birlikteyiz hanımlar. Nette dolaşırken rastladığım bu müthiş çalışmayı bizlere Emel hanım sağlıyor. Kendisinin kanalı Emelce örgüler youtube alanından ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

İncili abiye şal yapılışında sarı renk tercih etmiş. Daha değişik görünümlü şal modeli elde etmek için sizde kendi sevdiğiniz renkleri bu güzel çalışmada kullanabilirsiniz. Örümcek örgü modeli kullanılmış. Angora simli ip kullanarak parlayan şal modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Aralarda Trabzan uygulanmış çalışmanın benzerlerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onları da incelemenizi öneriyorum. Gerçekten harika ve güzel çalışmalara yer vermiştik.

Yapılışı kolay ve eğlenceli olan şal modelini yazın kullanacak şekilde kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz. Kenarlarına ponpon veya püskül süs çalışması yapabilirsiniz. Anlatım kenar örgüsü ile birlikte detaylıca anlatılmış.

Gerçekten bu hususta Emel hanıma çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle kanalına abone olun ve takip etmeyi unutmayın diyoruz. Şalın yapılışında orta kısımlarında inci kullanmış Emel hanım, sizde aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Şalın deseni üçgen incili abiye şeklinde görünüyor. Şalı yaparken farklı bir teknik yapılmış ve uçtan değil de yanlardan başlayarak yine yanlardan bitirilmiş gibi gözüküyor. Boncuklu şal modelini daha da güzelleştirebilirsiniz aslında.

Emel hanım bu güzel çalışmayı sade bir anlatımla sunmuş. Bu yüzden anlamayacağınız bir yer olmayacağını düşünüyorum. Yine de çalışmayı detaylı izlemenizi ve takıldığınız yerde ister video altına isterseniz de sitemize yorum bırakabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YENİ İNCİLİ ABİYE ŞAL NASIL YAPARIM? için yorumda bulun

    YENİ İNCİLİ ABİYE ŞAL NASIL YAPARIM? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YENİ İNCİLİ ABİYE ŞAL NASIL YAPARIM? için ilk yorumu yapabilirsin.