YENİ KALP PEÇETE ZİNCİR ÖRNEĞİ


Yeni kalp peçete zincir örneği arayanlar için kanaviçe örnekleri paylaşmaya ve araştırmaya devam ediyorum. Bir önceki paylaşımda kanaviçe kuğu örneği paylaşmıştık.

Bu yazımda ise sizlere kalp zincir kanaviçe örneği ve nasıl yapıldığını anlatan güzel bir çalışma paylaşayım dedim. Uzun zamandır kanaviçe örnekleri paylaşmadığımı fark ettim.

Artık daha fazla kanaviçe işleme örnekleri ve motif çalışmalarının yapılışını gösteren çalışmaları bulup paylaşmaya çalışacağım.

Anlatımlı kanaviçe çalışmaları sayesinde zorlanmadan bu tür çalışmaları yapanlar hem kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebiliyorlar.

Hem de adım adım anlatımı sayesinde nasıl yapıldığını öğrenerek kendilerini geliştirebilmektedirler. Kanaviçe işi yapan ev hanımları her zaman yeni çalışmalara merak salar.

Sitemizde bu tür çalışmaları sıkça bulacakları gibi, her gün yenisini eklemeye de devam ediyorum. Benzerler hemen altta gözükecektir. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-kalp-pecete-zincir-ornegi

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*