Yeni Kardiyo Egzersiz Hareketleri


Sağlık kategorisine ekleyeceğim bu yazımda sizlere çok güzel yeni kardiyo egzersiz hareketlerini gösteren resimli bir anlatım paylaştım. Bu sıralar sağlığımıza önem vermemiz gerekiyor. Kış ayına girmemizle birlikte hastalıkların ve rahatsızlıkların rahat bırakmadığı hayatımızı koruma altına almak için mutlaka günlük spor hareketleri yapmamız gerekiyor. Uzmanlar yataktan kalktıktan itibaren bu yeni jimlastik hareketleri yapmanın iyi olacağını vurgulamaktadırlar. Güne başladığınızda tüm işlerinizi toparlayınca bir yarım saatiniz varsa, bu yazımda paylaştığım kardiyo egzersiz hareketlerini yapmayı deneyin. Her gün saniyelik süren bu yeni spor hareketlerini yaptığınızda bir sonraki güne daha zihinde daha enerjik uyandığınızı göreceksiniz. Ayrıca vücudunuzda fazla esnemeyen veya kıpırdamayan bölgeleri de tetiklemiş olacaksınız. Vücudumuzu tam anlamıyla esnetmemiz ve kullanmamız gerekiyor. Bu bağlamda namaz kılanlar şanslı… onlar gün boyu 5 vakit namaz kıldıkları için secde, rükuya eğilme gibi hareketlerle bir nevi spor yapmış olurlar. Bizi yaradan öyle bir sistem kurmuştur ki, namaz kılarak bize aslında bir nevi spor da yaptırtmış oluyor. Etrafınızdaki namaz kılanlara bir bakın, hepsi enerjik, hareketli, düzgün vücuda sahip insanlardır.

Şimdi sizleri yeni kardiyo egzersiz hareketleri ile baş başa bırakıyorum. Günlük olarak bu hareketleri yaparak günlük sporunuzu da yapmış olursunuz. Buyurun hareketlere ;

yeni-kardiyo-egzersiz-hareketleri

Tüm hareketler saniyelik ve kısa sürdüğü için hemen sıkılmayacaksınız. Pes etmeyecek ve günlük bu yeni spor hareketleri yaparak sağlığınızı da koruyabileceksiniz. İyi sporlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*