YENİ KEÇE ÇİÇEK ŞABLONLARI

Keçe çiçek şablon örnekleri

Keçeyle yapılan çiçek çalışmaları için ihtiyacınız olan değişik çiçek şablonlarını altta bulacaksınız. Hepsini keyifle kullanabilirsiniz arkadaşlar. Keçe çiçek şablonunu kullanmak için masa üstünüze kayıt etmelisiniz.

Yada altta yer alan yazıcı ikonuna tıklayarak çıktısını da alabilirsiniz. Daha sonra makasla kesip, kalıbı çıkartarak keçe üzerinde şablonu çizebilirsiniz.

Ben kalıp çıkarırken önce bilgisayardan resimleri çıktı alıyorum daha sonra keçe üzerine toplu iğne ile tutturup, kenarından yavaşça makasla kesiyorum.

Keçe çiçek şablonları sayesinde yapacağınız çalışmalar daha da kolaylaşacak. Kısa sürede çok güzel ve keyifli çalışmalar yapabileceksiniz arkadaşlar. Özellikle de keçe çiçek broş veya değişik süs çalışmalarında işinize yarayacak.

Değişik keçe çiçek örneklerini de sitemizde daha önce paylaşmıştık. Hepsi de çok güzel ve yabancı kaynaklarda bulduğumuz şekilde önünüze getirdik.

Benim en çok sevdiğim ise yonca keçe çiçek örneğinin şablonu olanı olup, onu ben keçe sarkaç süs yapımında kullanmıştım. Sizlerde değişik amaçla kullanabilirsiniz.

Farklı keçe çiçek şablonlarını buldukça yine bu yazıya iliştireceğimi söyleyebilirim. Yada yeni bir konu oluşturup oradan devam edebiliriz arkadaşlar.

Beğendiğiniz keçe çiçek örneğini altta yorum olarak bana iletirseniz, o yönde daha çok araştırma yapabilirim. Keçe şablonları sayesinde her zaman güzel ve değişik keçe süsleme çalışmaları yapabiliriz. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YENİ KEÇE ÇİÇEK ŞABLONLARI için yorumda bulun

    YENİ KEÇE ÇİÇEK ŞABLONLARI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YENİ KEÇE ÇİÇEK ŞABLONLARI için ilk yorumu yapabilirsin.