YENİ KEÇE PABUÇ KALIP ŞABLONU

kece-pabuc-sablonu-407x415

Evde keçeden pabuç yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında güzel bir şablon yer alıyor. Sizde evde keçeden veya deriden pabuç yapmak isterseniz bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımda şablon verilmiş. Aynı zamanda bitmiş halinin de resmi bulunuyor. Evde yeni keçe pabuç kalıp şablonu sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yapıp kullanabilir veya satışa da sunarak para kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanların da ilgileneceği bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.

Benzer keçe çalışmalarını sitemizde yer alan ” Keçe ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yada bu yazımın hemen altından da ulaşabilirsiniz.

Keçe pabuç kalıbı sayesinde sizde yaptığınız çalışmalarda bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay keçe pabuç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-pabuc-sablonu

source : http://www.repiny.com/pin-3324.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*