Yeni Keçe Tablet Kılıfları


Yeni Keçe Tablet Kılıfları

Keçeden yapılmış tablet kılıflarını bu yazımda paylaşacağım. Gerçekten harika ve güzel modeller var. Eğer keçe çalışmaları yapıyorsanız, bu modeller size fikir verebilir. Yeni keçe tablet kılıf modellerini paylaşacağım yazımda birbirinden güzel keçe tablet kılıfları bulunuyor. Keçeden kılıf yapımı ile ilgili daha önce de sizlere güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım keçe tablet kılıfları çok hoşunuza gidecek. Şimdilik örnek çalışmaları paylaşacağım. Ama ileride keçeden tablet kılıfı yapımı ile ilgili çalışmaları da sizler için araştırıp, sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Evde keçeden tablet kılıfı yapılışı ile ilgili çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım yeni keçe tablet kılıf modelleri ise şöyle ;

comprimés de veste polaire – fleece jacket tablets – Fleecejacke Tabletten

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Yeni Keçe Tablet Kılıfları

  1. hayır zeynep hanım, sadece tanıtım amaçlı paylaşım bunlar. ancak yorumunuzu gören ve evde keçe tablet kılıfı yapan ve satan varsa size ulaşacaktır. bu başlığı takip etmenizi öneririm. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*