Yeni Kırmızı Patik Modelleri


Kırmızı patik örnekleri

Çok güzel ve şık patik örnekleri hazırlayarak sizde hem kullanmalık, hem de hediyelik bu güzel çalışmalardan yapabilirsiniz. Örgü işi kırmızı patik örneklerini bolca göreceğiniz bu yazımızda, şimdilik yapımı anlatılmıyor. Daha önce örgü patik işi olarak anlatımlı çalışmalara yer vermiştik. Kırmızı renk örgü patik çalışmalarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kırmızı renk patik örnekleri ile hem çok güzel örgü patikler yapmaya başlarken feyz alabilirsiniz. Hem de yeni patik modelleri görmüş olursunuz. Değişik patik çalışmalarını sitemizde daha önce de yer vermiştik.

Kolay ve güzel çalışmalar olup, hemen yapıp kolayca kullanabileceğiniz çalışmalardır. Severek yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Örnekler arasında örgü converse patik modeli de var.

Hemen yapmaya başladığınızda tahmini 1/2 günde örgü patikleri bitirebilirsiniz. Bu işi bilen birisi iseniz yarım günde bile örgü patikleriniz hazır demektir. Ancak yeni örgüye başlamış birisi iseniz, örgü patiklerde zorlanabileceğinizi söylemek isterim.

Değişik güzel patik örneklerini sitemizde daha önce anlatımlı ve örnekli şekillerde paylaştık. Onları hemen altta görebilirsiniz. İnceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını hemen kavrayıp, yapmaya başlayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*