Yeni Kısa Şal Modelleri

Farklı Kısa Şal Örnekleri

Yaz aylarının gelmesiyle artık efil efil esen rüzgarda kısa şal modelleri tercih edildiğini biliriz. Örgü şal örnekleri ve bu tür güzel çalışmaların nasıl yapıldığını da ele almıştık hatırlarsanız. Bu gün sizlerle birkaç güzel kısa şal modellerini inceleyeceğiz. Nasıl yapıldıkları hakkında inceleme yaptığımda öncelikle ince iplik kullanılmış.

Tığ işi şal modeli olup, yine şiş işi şal örneği olarak da altta birkaçı yer alıyor. Kalın değiller. Çünkü yazlık şal modeli olup, yaz aylarında ve bahar aylarında hafif esen rüzgarlara karşı sizi koruyacak güzel modellerdir.

Bu tür güzel modelleri yapıp kullanabilir veya birilerine hediye olarak takdim edebilirsiniz. Güzel şal modelleri bakımından satın alacağınız örgülerde yine güzel olmalı. Çünkü para veriyorsunuz.

Farklı kısa şal örnekleri olarak sizde el yapımı örgü işi şal örneklerini daha çok tercih edin. Hem sağlıklı hem de fabrikasyon yapımlarda bazen sıkıntılar yaşanabiliyor. Ama el emeği göz nuru olanlar her zaman bir numara olmuştur.

Güzel şal modelleri aşağıda hanımlar. Beğendiklerinizi yoruma yazarsanız nasıl yapıldıklarını videolu anlatım veya resimli anlatım şeklinde araştırıp sizlere yeni bir makale şeklinde hazırlayabilirim. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Kısa Şal Modelleri için yorumda bulun

    Yeni Kısa Şal Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Kısa Şal Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.