YENİ KRALİÇE SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

yeni-kralice-sac-modeli-yapmak-440x415

Yeni kraliçe saç örgü modeli yapmak için çok güzel bir anlatım buldum. Bu güzel modeli prenses kızlarınız için deneyebilirsiniz.

Yeni kraliçe saç örgü modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda detaylıca nasıl yapıldığı paylaşılmış. Adımları uygulayarak aynısını kızınıza veya sevdiğiniz arkadaşınıza yapabilirsiniz.

Yada bir kuaföre de aynı saç modelini kısa sürede hazırlatabilirsiniz. Yapımı biraz zor gibi gözükse de kolaylıkla kısa sürede yapılacağını düşünüyorum. İnanın çok değişik bir model ve değişik bir örgü gibi gözüküyor.

Okula giden kızlarınıza da yapabilirsiniz. Ancak çiçek koysanız müsaade ederler mi? onu bilmiyorum işte… fakat düğün, şenlik, doğum günü gibi etkinliklerde kızınıza veya kendiniz için bu güzel modeli yapmayı düşünebilirsiniz.

Hem herkesten farklı görünürsünüz. Hem de değişik saç modeliniz ile etrafınızdaki herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Şimdi sizleri kraliçe örgü saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-kralice-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6843.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*