Yeni Kurdeleli Atkı Modelleri

değişik kurdeleli atkılar

Kış aylarının vazgeçilmezi olan şık atkı modellerinden yeni trendler her yıl kendini yenilerken, bu yılın en gözde modeli olan ise yeni kurdeleli atkı modelleri bu yılın vazgeçilmezi olacak.

Özellikle kırmızı renk kışın soğuk aylarında içinizi ısıtacak olup, kurdeleli atkıda muhteşem bir görünüm verecektir. Bayanların ilgi odağı olacak olan bu modellerden farklı çeşitleri de göz önünde bulundurarak farklı renkler ile kombinler yapabilirsiniz.

Deri ceketler ile feminen bir tarz oluştururken aynı zaman da buna kurdeleli atkı modeli ile sıradanlık katabilirsiniz. Kahverengi, gri gibi renkler de kış aylarından vazgeçilmezi olduğu için atkı modellerinde oldukça şık bir şekilde duracaktır.

Aynı zaman da kurdeleli atkı modellerini illa ki satın almanıza gerek yoktur. Kendinize de örgü biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz. Hatta ki kendi yaptığınız modeller daha şık olurken kendi emeğinizi kullanmak veya hediye etmek manevi olarak daha değerli olacaktır.

Yeni kurdele atkı modelleri aynı zaman da atkının uç kısımlarına da yapılabilir. Tabi ki bu daha şık bir görünüm ortaya koyacaktır. Hem sıcak tutarken hem de ayrı bir hava ile sizlerin kıyafetlerinde bir aksesuar şeklinde olacaktır.

Özellikle açık saçlara daha şık görünüm verecektir. Şık bereler ile de takım şeklinde yapabilirsiniz. Örgü modellerin de en ilgi çeken model olan kurdele atkı modelli yapımı için de videolardan veya yapımını anlatan yazılardan yararlanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni-kurdeleli-atki-modelleri3 Yeni Kurdeleli Atkı Modelleri için yorumda bulun

    Yeni Kurdeleli Atkı Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Kurdeleli Atkı Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.