Yeni Motifli Şal Örneği – Şablonlu

Yeni Motifli Şal Örneği – Şablonlu

Şal modelleri kategorisine yeni bilgiler eklemeyi ertelemiştim. Bu yazımda sizlere sarı renk çok güzel bir yeni motifli şal örneğinin şablonunu paylaştım. Örneği çıkarıp sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı sevenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı umarım beğenirsiniz. Farklı şal yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan şal modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizlere her gün değişik şal modelleri ve yapılışlarını anlatan çalışmalar paylaşmaktayım. Umarım beğenirsiniz.

Motifli sarı şal örneğini bu yazımda paylaştım ve yapmak isteyenler şablondan yararlanıp örneği çıkarttıktan sonra bu güzel şal modelini yapıp keyifle kullanabilirler. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar da bu modeli yapıp, satışa çıkacakları ürün sayısını arttırmış olurlar. Bu tür çalışmaları sizde evinizde yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin yayınlayalım.

source : https://crochet103.blogspot.ie/2013/12/scarf.html

pattern shawl – motif châle – Muster Schal

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Motifli Şal Örneği – Şablonlu için yorumda bulun

    Yeni Motifli Şal Örneği – Şablonlu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Motifli Şal Örneği – Şablonlu için ilk yorumu yapabilirsin.