Yeni Örgü Paspas Modelleri


Değişik örgü paspas örnekleri

Farklı paspas modellerini oldum olası sevmişimdir. Evimde olan kare veya yuvarlak paspasları zaman zaman değiştirmeyi istedim. Ancak satın almaya kalkıştığımızda pahalı olanları olduğu gibi ucuz olanlarının da olduğunu gördüm. Ama örgü işi paspas çalışmalarını araştırarak aslında bizde evde kendimiz örebiliriz diye düşünüyorum.

Bu örnekleri de onun için paylaşmak istedim. Özellikle karpuz paspas modelini çok sevdim. Dışı beyaz iple ve içi de kırmızı iplerle örüldüğünde paspas ortaya çıkıyor. Kolay ve güzel bir model.

Farklı paspas örgü örnekleri olarak altta örümcek ağı paspas örneği de var. Bu modeli de sevebilirsiniz. Nasıl yapıldıklarını gösteren anlatımlar yok. Ancak örgü işi paspas yapanlar kolayca modeli çıkaracaktır.

Değişik örgü işi paspaslar sizde arıyorsanız? bu örnekler şimdilik sizlere yardımcı olacaktır diye düşünüyorum arkadaşlar. Bende örgü paspas yapmaya başladım. Örgü arı görünümlü paspas örneği görmüş ve beğenmiştim.

Ama örgü paspas işi hemen kolay biten bir çalışma değil. Sabır isteyen ve zaman alan bir iş. Örgü işi paspas örnekleri arasında bu modelleri sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Modeli çıkarıp, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*