Yeni Örgü Resim Desen Örnekleri – Resimli Anlatım


Yeni Örgü Resim Desen Örnekleri – Resimli Anlatım

Örgü yapımında resim deseni kullananlar için bu yazımda çok güzel örnek desenler paylaştım. Hem örnek resmi hem de yapılan örgünün deseninin şablonlarını bu yazımda bulabilirsiniz. Bu tür çalışmalarla uğraşanlar iyi bilirler. Yeni örgü resim desen örnekleri olarak birkaç farklı desenli örgü resimleri paylaştım. Umarım işinize yarar. Yapımını anlatan kaynak bilgi bu yazımın sonunda kaynak olarak paylaşacağım yabancı sitede anlatılmış.

Ancak anlamadığım için o yazıları buraya sizlere kopyalamak istemedim. Yapılışını da anlamadığım için buraya anlatımını yazamadım. Fakat bu çalışmayı yapanlar örnek resimlerden hemen yararlanıp bu güzel çalışmaların aynısını yapabilirler. Yeni öğrenecekler ise kaynak siteyi Türkçeye çevirip anlatılanı yapmaya çalışabilirler. Buyurun resimli örneklere ;

source : http://krisknits.blogspot.com.tr/2007_12_01_archive.html

Strickmuster – modèle de tricot – knitting pattern

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*