Yeni Parmak Ucu Yüzükler


Trend Parmak Ucu Yüzük Örnekleri

Son zamanlarda moda olmuş ve halen daha kullanılmakta olan parmak ucu yüzük modellerini sizlere sunmak istedim. Değişik ve güzel parmak ucu yüzük örneklerini seveceksiniz. Hatta hemen bir tane almak isteyeceksiniz. Bu tür takı çalışmaları özel yapılıyor veya marka adı altında satılabiliyor. Fiyat olarak pahalı olanı da var. Ucuzu da var.

Trend parmak ucu yüzük çeşitlerini hediye olarak almayı düşünebilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisini mutlu etmede kullanabilirsiniz. Normal yüzük modelinden farklı olarak bunlar parmak uçlarına takılmakta.

Birçok izlediğimiz dizide güzel bayanlar bu tür parmak ucu yüzükleri kullanmakta. Bunu artık daha çok görebiliyoruz. Bir nevi moda olan ve kıyafet kombinleme işlerinde de parmak ucuna yüzük kullanıldığını görebilirsiniz.

Sizde parmağınızın ucuna yüzük alıp, etrafınızdakileri şaşırtabilir ve hatta onları kıskandırabilirsiniz. Takılarınıza uyumlu parmak ucuna yüzük veya takı çalışması olarak bu paylaştığım çalışmalar örnek olup, satın alarak sizde çok güzel parmak ucu yüzüğünüze kavuşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*