Yeni Perma Saç Modelleri 2016


Yeni Perma Saç Modeli

Saç modelleri bölümünden merhaba… bu yazımda sizlere birbirinden güzel perma saç modelleri paylaşacağım. Öncelikle paylaşacağım saç modellerini sizlere anlatmak istiyorum. İlk paylaşacağım yeni perma saç modelleri ise su dalgası adı verilen modeldir.

Aşağıda örneklerini görebilirsiniz. Hemen sonrasında paylaşacağım modeller ise ; perma kısa saç modelleridir. Hemen onun ardından sizlere kalıcı perma saç modelleri ile ilgili örnekler paylaşacağım.

Bir sonraki sırada ise kalın perma saç modellerini göreceksiniz. Altta perma resimli anlatim olarak fazla bilgi yer almasa da size örnek olacak çalışmalar bulunuyor. Ünlülerin yaptırdığı perma saç örneklerine de ulaşacağınızı söylemeliyim hanımlar.

Kalın permanın ardından yine ince perma saç modellerini paylaşacağım. Önceki paylaştıklarım kadınlar içindi… en son paylaşımım ise erkek perma saç modelleri olacak.

Umarım örnek resimleri beğenirsiniz. Bu yazımda sadece tanıtıcı olarak her modelin örneklerini paylaşacağım. Ancak ilerleyen günlerde perma saç modellerinin yapımını anlatan çalışmaları videolu ve resimli olarak paylaşmaya çalışacağım.

Birbirinden farklı perma modellerini bu yazımda paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Saç yapımıyla ilgili anlatımları genelde videolu olarak paylaşmaya çalışıyorum. Ancak her video kanalı sahibi de paylaşılmasını istemeyebiliyor.

Çünkü emek harcamışlar ve sadece kendi kanallarından izlenmesini istiyorlar haklı olarak. Ancak yine de izin verenleri buldukça sizlere ulaştırmaya devam edeceğim hanımlar. Bir başka güzel saç modeli çalışmasında görüşmek dileğiyle…

kaynak : https://www.pinterest.com/

1 Comment on Yeni Perma Saç Modelleri 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*