YENİ SIRALI TIĞ OYASI NASIL YAPILIR


Kolay yemeni tığ oyası

Tığ oyası çalışmalarını nerede görsem incelerim ve öğrenmeye çalışırım. Çok güzel çeyizlik modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Kolay yemeni tığ oyası çalışması anlatımlı video şeklinde altta yer alıyor. Sıralı kolay yemeni oyası yapımında zorlanacak kısımlar var. İğne oyası veya tığ oyası yapanlar daha çok anlayıp yapacaktır.

Düz ve kolay bir şekilde hızlıca örebileceğiniz güzel bir model. Gösterişli olması ve görenleri de mutlu edecek bir model. Sıralı yemeni oyası örneğini yaparken Emine hanımın hazırladığı anlatımlı videoyu takip edebilirsiniz.

Emine hanımın diğer çalışmaları için kanalına mutlaka uğramalısınız. Ören hanım kanalı olup, takip ederek harika modellere ve örneklere ulaşacaksınız. Günlük olarak kullanabileceğiniz veya tülbent yada baş örtüsü gibi örnekler yaparak kullanabilirsiniz.

Bu harika oyanın yapımına göz atmadan önce örneği inceleyin derim. Örnek resmi inceleyerek anlatıma geçebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar. Çeyizlik mutlaka yapın derim.

Sıralı Kolay Yemeni Oyası Yapımı Türkçe Videosu

Sıralı yemeni oya örneği yaparken zorlanabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak öğrendikten sonra kolayca yapabileceğinizi göreceksiniz. Güzel modelleri buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Öğreniyoruz hanımlar devam.

Sıralı Yemeni Oyası Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*