Yeni Tığ İşi Örgü Bayan Şal Modelleri


Değişik ve güzel tığ işi şal örneklerini bir başlıkta toplayayım dedim. Örgüden şal yapmak isteyenlerin işine yarayacak ve fikir verecek olan güzel modeller olduklarını söyleyebilirim. Tığ işi şal yapımıyla ilgili anlatımlı videolar ve resimli anlatımlardan da yararlanarak sizde aynılarından kendinize yapabilirsiniz.

Kolay yapılan örgü şal örneklerini hemen altta benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Altta yer alan örnekler değişik ve şık görünümlü modeller olup, nasıl yapıldıklarını şimdilik bulamadım.

Tığ İşi Bayan Şal Modelleri

Tığ işinden harika örgülerin yapıldığını bilirsiniz. En başında da şal örnekleri geliyor. Tığla yapılan şalların yerini hiçbir satın alınan şal tutmaz. Çünkü el emeği ve göz nuru yapılan şallarda farklı bir büyü var. Bu yüzden örgü şal yapan birisini bulunca onu bırakmayın, bu örnekleri o kişiye kolaylıkla ördürebilirsiniz.

Özellikle son karedekine bayıldım. Motifleri çok güzel ve elbise üzerine çok şık duracağını söylemeliyim. Bu tür güzel örgü çalışmalarını nerede görsem anlatımı varsa hemen bakıp inceliyorum. Hatta öğrenip, sizlere de tarifini paylaşmaya çalışıyorum. Şimdilik modellerini paylaştığım örgü şalların yapılışını araştırıyorum. Beyaz şal modelini sanırım daha önce sitemizde paylaşmıştık. Hatta pembe renkli şalın da yapılışı şemalı bir şekilde altta karşınıza çıkacaktır. Onları mutlaka inceleyin. Beğendiğiniz şal varsa onu yoruma yazın birlikte nasıl yapıldığını tartışalım veya anlatımını bulmaya çalışayım.

1 Comment on Yeni Tığ İşi Örgü Bayan Şal Modelleri

  1. Beyaz modelin yanindaki gri saç örgülü model olan şalin yapilişini gosere bilirmisiz bi zahmet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*