Yeni Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı Anlatımlı

Yeni Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı Anlatımlı

Patikler kış aylarının vazgeçilmez ev aksesuarları arasında yer alır. Bebekten yetişkine kış aylarında ayakların sıcak kalmasını sağlamak için patik kullanımı oldukça yaygındır. Patikler tığ ya da şiş kullanılarak hazırlanabilir ve bu konuda becerisi olan kadınlar yeni tığ işi örgü patik yapılışı anlatımlı konularını araştırabilir. Patik modelleri çok çeşitlidir. Muhtelif desen ve modellerde patik hazırlanabilir.

Çeyizlere dahi örgü patik konulduğu görülmektedir. Kimi patik modelleri giyildiğinde ayakkabı hissi verir kimi patik modelleri ise daha uzun tutularak çorap patik haline getirilebilir. Patik örmek için genellikle beş şiş tercih edilse de yeni tığ işi örgü patik yapılışı anlatımlı da çok yaygındır. Patikler örüldükten sonra keçe taban takılarak daha estetik bir hake getirilebilir.

Tığ işi patik örmek için modele ve uygulama tarifine ihtiyaç duyuluyorsa bunun için internetten faydalanılabilir. İnternet üzerinde hemen her modelin tarifi bulunmaktadır. Eğer kış aylarında ayak soğuktan iyi korunsun isteniyorsa patiğin altına keçe taban koymak çok uygun bir çözümdür.

Piyasada hazır satılan keçe tabanlar ayak numarasına uygun olarak alınabilir ya da keçe alınarak evde hazırlanabilir. Patik denince önce akla bebekler gelir. İnternet üzerinde çok güzel bebek patik modelleri anlatımlı videolar ile yayınlanmaktadır. Kadınlar bu sayfalardan fikir alarak varsa kendi çocuklarına ya da çevrelerindeki yeni doğan bebeklere patik örebilir. Kadınları sadece çeşitli modeller arasından seçim yapmak zorlayacaktır.

evde-kolay-tig-isi-orgu-patik-yapilisi

evde-kolay-tig-isi-orgu-patik-yapilisi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı Anlatımlı için yorumda bulun

    Yeni Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı Anlatımlı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı Anlatımlı için ilk yorumu yapabilirsin.