Yeni Tığ İşi Patik Şablonu


Tığ işinden nasıl patik yapılır

Evde patik yapan kullanıcılar için paylaştığım bu güzel çalışmada da gri patik yapmak isteyenler için farklı bir şablon bulunuyor. Şemasından örneğini çıkarıp aynısını yapabilirsiniz. Fakat tam tarifi verilmemiş.

Sadece örnek resmi ve şablonu paylaşılmış. Anlatımını pek paylaşılmamış. Fakat evde patik ören bayanlar bu güzel resimli anlatımdan örneği çıkaracaklardır. Altta patik örnek sablon yer alıyor. Keyifle inceleyebilirsiniz.

Sitemizde patik kategorisinde birçok tığ işi patik yapımı veya daha değişik patik çalışmalarını bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan patik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Benzer patik çalışmalarını buldukça sizlere yine paylaşacağım. Tığ işi yeni patik modeli yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda fazla detay olmasa da evde patik yapan hanımlara fikir vereceğini düşünüyorum. Şimdi sizleri yeni tığ işi patik şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-tig-isi-patik-modeli-sablonu
yeni-tig-isi-patik-modeli-sablonu

Tığ işiyle uğraşanlar için seçip beğendiğim bu güzel örneğin şemasından yararlanabilirsiniz. Farklı patik modelleri yapmak için bazen bu tür şablonlar çok işimize yarar hanımlar.

Patik yapımıyla ilgili çalışmanın detaylı anlatımını bulamadım. Yabancı bir kaynak olduğu için henüz çeviremedim. Ama araştırıyorum. Sizler için daha güzel ve değişik kolay yapılan patik örneklerini bulmaya çalışmaktayım hanımlar.

Sizlerde yaptığınız muhteşem patik örneklerinizi bize gönderebilirsiniz. Sizin adınızla yayınlayabiliriz. Bizi takip etmeyi unutmayın. İyi geceler hanımlar.

kaynak : http://postila.ru/post/5827892

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*